Silah Fiyat Teklifi

Silah Fiyat Teklifi

Silah Fiyat Teklifi

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda veya ruhsat süresinin dolmasına yakın tekrar ruhsat almayı düşünmüyorsanız, sadece ruhsatlı silahlarınızı, yedek parçalarını ve aksesuarlarıyla hızlı bir şekilde nakite çevirebilirsiniz.

Fotoğraflarda silahın marka, model ve durumunun net bir şekilde görünmesi önemlidir.

Ayrıca silahın yanında varsa yedek parçalar, aparatlar ve fişeklerin toplu bir fotoğrafını çekmelisiniz.

Bize yolladığınız fotoğraf ve bilgiler, Türkiye genelindeki av bayilerine gönderilecek ve teklif vermeleri istenecektir.

Yaklaşık olarak 48 saat içinde en yüksek teklif veren bayinin teklif miktarı size bildirilecektir . Eğer silahınız herhangi bir teklif almaz ise dönüş maalesef yapılmayacaktır.


Anlaşma sağlandıktan sonra, silah devir veya satış işlemleri için İstanbul veya alıcının bulunduğu ilde, ruhsat sahibi olarak şahsen gelmeniz gerekmektedir. Eğer böyle bir imkanınız yoksa, evrak takibi yapacak bir arkadaşımız bulunduğunuz ilde aynı işlemleri yapabilir.


Devir veya satış anında verilen fiyatlar, silah ve aksesuarlar için bayilerin verdiği tekliflerdir. Bu nedenle teklifler piyasa fiyatının altında olabilir. Teklif verenlerin işletmelerinin vergi vb. giderleri olduğunu lütfen unutmayın. Size gelen tekliften silahlar.com'un hiç bir kazancı yoktur !


Bir diğer önemli konu ise silahınızın devir için hazır olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Ayrıca miras yoluyla edinilmiş ancak ruhsat düzenlenmemiş, harç ödememe gibi durumlar veya devir işlemleri için gerekli izinlere sahip olunmaması gibi durumlar da TEKLİF ALAMAZSINIZ !

Not: Bu sistem, dolandırıcılık gibi durumları engellemek ve sektörde faaliyet gösteren işletmelere destek olmak amacıyla oluşturulmuştur. Eğer bir av ve silah bayisiyseniz, bizimle iletişime geçerek sistemimize dahil olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Hızlı teklif almak için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız !
AlbanianArabicAzerbaijaniBelarusianBulgarianChinese (Simplified)CzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianNorwegianPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishTurkishBosnian